Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Win7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Win7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów (rozwiązany) (/win7-64-bit-hp-wylacza-pokaz-slajdow-rozwiazany-3469-t)



Win7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów (rozwiązany) - Portator - 04.01.2010 07:55

Witam. Po spersonalizowaniu wyglądu, jako tapetę ustawiam pokaz slajdów. Wszystko działa poprawnie do kolejnego uruchomienia. Ponowne włączenie systemu a po pokazie slajdów pozostaje jedynie jedno zdjęcie jako tapeta. Nie jest to bardzo uciążliwe, ale denerwujące, że nie chce mnie słuchać. Proszę o poradę jak go przechytrzyć.


RE: Windows 7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów. - slump - 04.01.2010 23:06

Niestety nie mogę u siebie tego problemu odtworzyć. Może jeszcze raz ustaw wszystko w tapecie pulpitu i zobacz czy ponownie się wyłączy.


RE: Win7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów. - Portator - 05.01.2010 08:14

Witam. Tak wyłącza się i tworzy dodatkową niezapisaną kompozycję tylko z jednym obrazem tapety. Pozostałe ustawienia kompozycji są nadal aktualne.


RE: Windows 7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów. - slawektor - 05.01.2010 09:10

Zapisałeś ten zbiór tapet jako kompozycję? To znaczy dałeś nazwę, utworzyłeś kompozycję czy jest to jako niezapisana kompozycja?


RE: Win7 64 bit HP - wyłącza pokaz slajdów. - Portator - 05.01.2010 09:53

Usunąłem wszystkie kompozycje. Wgrałem je od nowa. Problem przestał istnieć. Dzięki za zainteresowanie.