Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dźwięku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Brak dźwięku (/brak-dzwieku-34630-t)



Brak dźwięku - Thejarzabek - 19.07.2013 22:45

Witam , mam Windows'a 7 Home Premium 64 i mam problem a mianowicie że nie słyszę dźwięku przez głośniki na komputerze pokazuje mi iż głośniki i wszystko jest gotowe i karta graficzna też jest ok tylko nic nie słyszę jedynie ruskie radio a to już inna sprawaZakłopotany. Do tej pory głośniki mi działały bez zarzutów ( oprócz ruskiego radia kiedy wyciszam głośniki na zero i to nie zawsze tak jest ) tylko dzisiaj jakoś zawiodły nie wiem co się mogło stać , jedynie zdziwił mnie fakt iż ktoś wyłączył komputer przyciskiem z tyłu i go tak zostawił.

Proszę o pomocUśmiechnięty

Dzisiaj właśnie je uruchomiłem i działają tylko trzeszczą , ale gdy j e podpinam do mp 4 jest ok.


RE: Brak dźwięku - thermalfake - 20.07.2013 15:41

Nie potrafimy Ci pomóc bo nie raczyłeś podać:
- dokładnej specyfikacji sprzętu (choćby uruchamiając msinfo32)
- wersji sterownika audio a nie karty graficznej jak podajesz w opisie
- model głośników i jak podłączone do komputera
- zrobić zrzuty ekranowe z managera urządzeń, urządzeń audio panel sterowania -> dźwięk, aplikacji zarządzającej dźwiękiem np realtek hd audio manager

Cytat:jedynie zdziwił mnie fakt iż ktoś wyłączył komputer przyciskiem z tyłu i go tak zostawił.

Wyłączył sprzęt "twardo" gdyż z przodu nie ma przycisku reset albo długo wisiał podczas wyłączania bądź się po prostu zawiesił podczas użytkowania lub gagatek nie wie iż dłuższe przytrzymanie powera też go wyłączy natychmiastowo.