Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czarny ekran i kursor myszki - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Czarny ekran i kursor myszki (/czarny-ekran-i-kursor-myszki-34555-t)



Czarny ekran i kursor myszki - booro - 17.07.2013 09:37

Witam, mam problem mianowicie podczas uruchomienia systemu wyskakuje czarny ekran i kursor myszki, do trybu awaryjnego nie mogę się dostać bo jest dokładnie to samo.
Próbowałem naprawę z płyty, przywracanie systemu, chkdsk, a nawet przywrócenie kopi rejestru z katalogu :
C:\Windows\System32\config\RegBack oraz odwirusowanie malwarabytes z pod innego komputera.

Normalnie pewnie po takiej walce zrobiłbym reinstalacje systemu ale chciałbym to w końcu rozwiązać dlatego, że problem staje się coraz powszechniejszy, z reguły naprawiam znajomym komputery i to już 3 taki komputer z jakim się spotykam w przeciągu 3 tygodni. Zniesmaczony

EDIT: CTRL + ALT + DEL Nie działa.


RE: Czarny ekran i kursor myszki. - shall - 02.08.2013 21:24

hmm... czarny ekran może świadczyć o tym, że MBR został zamazany. Komenda fixmbr spróbuj w konsoli odzyskiwania.


RE: Czarny ekran i kursor myszki. - MatiD27 - 06.08.2013 11:17

znajomym naprawiałeś ? tzn że system reinstalowałeś czy coś innego ?


RE: Czarny ekran i kursor myszki - peciaq - 08.08.2013 14:11

Jak to się rozpowszechnia w kręgu twoich znajomych, to może być tak, że ktoś złapał jakiegoś wirusa i się przenosi pomiędzy znajomymi, bo np. dajecie sobie filmy na pendrivach czy coś.