Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów (Kod 43). - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów (Kod 43). (/system-windows-zatrzymal-to-urzadzenie-z-powodu-zaraportowanych-problemow-kod-43-34544-t)



System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów (Kod 43). - jasiunio - 16.07.2013 21:56

Witam.
Komunikat jak w temacie pojawia sie w menadżerze urządzeń przy odbiorniku radiowym bluethoot.
Odbiornik jest wbudowany w laptopie x53sv.W żaden sposób nie mogę go ponownie włączyć.
Ponowna instalacja sterowników nic nie pomogła. Aktualizacja systemu również niczego nie zmieniła.
Pytanie czy przyczyna jest po stronie sprzętu czy też raczej softu no i jak to przywrócic do życia.


RE: System Windows zatrzymał to urządzenie - jasiunio - 18.07.2013 06:50

(16.07.2013 21:56)jasiunio napisał(a):  Witam.
Komunikat jak w temacie pojawia sie w menadżerze urządzeń przy odbiorniku radiowym bluethoot.
Odbiornik jest wbudowany w laptopie x53sv.W żaden sposób nie mogę go ponownie włączyć.
Ponowna instalacja sterowników nic nie pomogła. Aktualizacja systemu również niczego nie zmieniła.
Pytanie czy przyczyna jest po stronie sprzętu czy też raczej softu no i jak to przywrócic do życia.

Noooooo ........kopałem kopałem i odkopałem tego dziada bluethoota.
Czyli prawie jak w powiedzeniu o umiejetności liczenia
Wrócił do żywych i śmiga wartko. :shy: