Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Gadżetami (?) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Problem z Gadżetami (?) (/problem-z-gadzetami-3451-t)



Problem z Gadżetami (?) - trixo - 03.01.2010 11:12

Witam
Może przejdę od razu do rzeczy . Jeśli dam PPM i opcje gadżety nie wyświetla się okienko (okno z gadżetami) ani także jeśli wybiorę ze startu którąś opcje związaną z gadżetami także nie wyskakuje , co może być powodem i jak to rozwiązać ? :| Smutny

Ps.Dodam jeszcze, że jeśli wyłączę funkcje gadżetów na pulpicie w Managerze zadań , ponowne klikniecie PPM / gadżety powoduje wyświetlenie nie okna gdzie mam ilość wszystkich gadżetów , leczy tylko wyświetlenie ostatnich ( w tym przypadku 3) działających ..wcześniej

Pozdrawiam

Trixo


RE: Problem z Gadżetami (?) - Softgraf - 03.01.2010 11:45

Wcześniej na forum opisywałem sposób ominięcia tego problemu korzystając z rejestru systemowego. Proszę poszukaj!


RE: Problem z Gadżetami (?) - trixo - 03.01.2010 12:03

(03.01.2010 11:45)Softgraf napisał(a):  Wcześniej na forum opisywałem sposób ominięcia tego problemu korzystając z rejestru systemowego. Proszę poszukaj!

Właśnie ten nic to nie pomogło bo masz na myśli to zapewne :

http://windows7forum.pl/problem-z-gadzetami-fix-t-236.html

... właśnie pierw szukałem potem pisałem ... dodam jeszcze, że nie mam folderu tak jak tam pisze na koncu "USTAWIENIA"
(" HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Sidebar \ Ustawienia ")
mam Compatibility Smutny
Pozdrawiam

Trixo


RE: Problem z Gadżetami (?) - PatryQ - 07.01.2010 14:42

A popatrz niżej w tamtym temacieCwaniak Tam jest jeszcze jeden sposób na zrobienie gadżetów. Mi on bardzo pomógłUśmiechnięty Spróbuj zrobić tak jak napisał użytkownik trefl.