Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dźwiękiem: zanika po kilku minutach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z dźwiękiem: zanika po kilku minutach (/problem-z-dzwiekiem-zanika-po-kilku-minutach-34270-t)



Problem z dźwiękiem: zanika po kilku minutach - kosior007 - 03.07.2013 19:31

Witam mam problem z dźwiękiem w Windows 7. Problem jest natury takiej, że gdy oglądam filmy, muzykę itp przez przeglądarkę (firefox, chrome a w IE wgl się filmy nie odtwarzają) po minucie lub dwóch zanika dźwięk. Odkryłem, że jak podłączę słuchawki i je odłączę, to dźwięk wraca ale po chwili znów jest to samo.


RE: Problem z dźwiękiem win7 - irocket - 03.07.2013 19:56

Sprawdź, czy dźwięk nie odtwarza się przez wyjście optyczne (raz kliknij na ikonę głośnika i sprawdź, ile wyjść jest, najlepiej daj screena)


RE: Problem z dźwiękiem win7 - dżwięk zanika po kilku minutach - kosior007 - 04.07.2013 08:09

Jest jeszcze inna dziwna sprawa, bo nie odtwarza mi filmów/ muzyki którą mam na dysku. Zawsze używałem do tego celu VLC media player który pokazuje teraz, że film/muzyka jest odtwarzana ale bez głosu. W mixerze dźwięku go nie widać. Daję screena z chwili, gdy muzyka leciała z YT i z VLC. Reinstalka sterów nic nie dała. Format systemu też nie ;/