Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu (/strony-w-chrome-otwieraja-sie-dopiero-przy-drugim-podejsciu-34139-t)



Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu - peciaq - 28.06.2013 13:39

Mam dość prosty i śmieszny, acz niewygodny problem.

Gdy otwieram jakąś stronę w przeglądarce Chrome, to często zdarza się, że strona nie otwiera się i cały proces zatrzymuje się na ładowaniu strony (pusty ekran, na brzegu nowej karty kręci się kółko postępu). Wygląda to tak jakbym nie miał Internetu i po prostu strona się długo próbowała otwierać, ale nie jest to prawda.

Wystarczy że zamknę tą kartę i otworzę stronę jeszcze raz na nowej i strona otwiera się od razu.

Dla mnie dziwna sprawa i nie wiem o co chodzi, a jest to dość niewygodne. Może ktoś coś poradzi?


RE: Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu - Maxim128 - 02.07.2013 18:32

A masz najnowszą wersję Chrome?


RE: Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu - peciaq - 02.07.2013 19:13

Tak, wszystko mam najnowsze.


RE: Strony w Chrome otwierają się dopiero przy drugim podejściu - kalisz1955 - 03.07.2013 10:34

Ja bym odinstalował Chrome, potem pozostałe "resztki"po chrome usunął ręcznie ( a jest tego trochę, w ukrytych folderach), i zainstalował ponownie.