Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Odtwarzacz na Youtube skacze po jakościach po kolei, po czym wywala błąd. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Odtwarzacz na Youtube skacze po jakościach po kolei, po czym wywala błąd. (/odtwarzacz-na-youtube-skacze-po-jakosciach-po-kolei-po-czym-wywala-blad-33851-t)



Odtwarzacz na Youtube skacze po jakościach po kolei, po czym wywala błąd. - kkorniak - 15.06.2013 17:40

Cześć.
Wczoraj złożyłem całkowicie nowy komputer.
i5 4570
Gigabyte b85m hd3
Plextor 128gb m5s
(grafika zintegrowana z procesorem HD 4600).

Mam problem z Youtube. Sprawdzałem na Firefoxie i na IE, to samo.
Chodzi o złe odtwarzanie filmików. Przykład który wygląda zawsze tak samo przy każdym filmie:
klikam na niego
zaczyna sie odtwarzanie w jakosci automatycznej - trwa to sekunde,
następnie przeskakuje po wszystkich możliwych jakościach (360, 144, 720, 1080) na każdej jest ułamek sekundy i przechodzi na kolejną jakość,
gdy się wszystkie jakości skończą (co trwa jakieś 3sekundy) wyświetla błąd - "wystąpił błąd, spróbuj ponownie poźniej".

Co to może być? Flash player najnowszy.



Edit.
Na Chromie YT działa prawidłowo (z tego co się orientuje posiada wbudowanego Flasha).
Na innych nie...


RE: Youtube - ciągła zmiana jakości, aż wyświetla błąd. - peciaq - 15.06.2013 18:55

Na początek wywal wszystkie wersje Flasha narzędziem do deinstalacji, przeczyść system CCleanerem, potem na czysto zainstaluj najnowszego Flasha ze strony producenta. Do tego Java i Shockwave.


RE: Odtwarzacz na Youtube skacze po jakościach po kolei, po czym wywala błąd - kkorniak - 25.06.2013 18:47

Problem praktycznie sam się rozwiązał. Prawdopodobnie coś nie tak było z kodekami... innego wytłumaczenia nie widzę.
Temat do zamknięcia.


Odtwarzacz na Youtube skacze po jakościach po kolei, po czym wywala błąd (rozwiązany) - LadyInBlue - 25.06.2013 19:28

Wątek rozwiązany.