Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają (/problem-ze-sterownikiem-atk-skroty-klawiszowe-z-fn-nie-dzialaja-33720-t)



Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają - arturo20030 - 10.06.2013 10:52

Witam

Mam laptopa Asus K52J.Nie działają mi skróty Fn + od f1 do f12. zauważyłęm także np ,ze po odłączeniu lapka od prądu nie wyświetla się charakterystyczny obrazek na środku ekranu i po podłączeniu tak samo.Myslę,że musze zainslatować sterowniki atk.Mam Windows 7 64bit nie chce zrobić błędu i namieszać w systemie.Czy mam ściągnąć i zainslatować tylko te sterowniki podane w linku jako package i one zawierają atk media,hotkey,osd2 itd.? Czy bedę musiał inslatować jeszcze coś innego jeśli tak to co? Chcę zainstalować wersje 2012.11.19

http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=ATK_package&os=30

pozdrawiam


RE: Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają - peciaq - 10.06.2013 10:56

Zainstaluj te dostępne na stronie producenta którą podałeś. Powinny załatwić sprawę.


RE: Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają - arturo20030 - 10.06.2013 11:08

Ściągnąłem kliknąłem na setup rozpakował się i wyskoczył napis "Jest już zainstalowana inna wersja tego produktu.Dalsza instalacja nie jest możliwa.Aby zmienić konfigurację lub usunąć istniejącą wersję tego produktu użyj opcji DOdaj/usuń programy w panelu sterowania.

Hmm co mam teraz zrobić?
Widzę w dodaj/usuń programy "ATK Package instalowane w czerwcu 2011.Mam to odinstalować i zainstalować nowe? Czy jak wyskoczy napis zresetuj komputer po odinstalowaniu to mam to zrobić czy zainslatować w tym czasie nowe i wtedy zrobić reset?

Edit
Jak kliknąłem na odinstalowanie tego ATK Package to wyskoczył napis taki jak na zdjęciu którą opcję mam zaznaczyć? I czy komp mi sie normalnie uruchomi po odinstalowaniu i będę mógł potem zainstalować nową wersje?


RE: Problem ze sterownikiem ATK: skróty klawiszowe z Fn nie działają - thermalfake - 16.06.2013 18:43

Trzeba sprawdzić czy są uruchomione procesy tych modułów w managerze zadań. Pokaż także msconfig zakładka uruchamianie.