Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z uruchomieniem programu Zbrush4R5, brak uprawnień. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z uruchomieniem programu Zbrush4R5, brak uprawnień. (/problem-z-uruchomieniem-programu-zbrush4r5-brak-uprawnien-33634-t)



Problem z uruchomieniem programu Zbrush4R5, brak uprawnień. - muscular - 05.06.2013 14:38

Witam wszystkich.Mam pewien problem,a mianowicie próbuję zainstalować pewien program Zbrush4R5 i ciągle wyskakuje mi komunikat,że nie mam uprawnień.Próbowalem jako administrator - i nic;próbowalem we wlaściwościach uruchomić w trybie zgodności - i nic;próbowalem w zabezpieczeniach ustawić na pelna kontrolę u wszystkich - i nic;zainstalowalem także takie coś jak Task 5.5(chyba tak to się nazywalo) - i także nic.Jak macie jakieś pomysly to pomóżcie mi rozwiązać ten problem...ja już naprawdę nie mam pojęcia co mogę jeszcze z tym zrobićSmutny

Dokladnie wyskakuje mi taki komunikat przy wlączeniu tego pliku.exe:
''System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia,ścieżki lub pliku.Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,aby uzyskać dostęp do tego elementu.''

W systemie awaryjnym jak wlączam plilk.exe(instalkę) to nie wyskakuje mi taki komunikat i mogę normalnie zainstalować ten program,który chcę.Jednak jak przelączę się w normalny tryb,program będzie dzialać?

Problem już rozwiązany...pomoglo zainstalowanie tego programu w trybie awaryjnym.W trybie normalnym dziala.Taże próbowalem wielu sposóbów na ten mój byly problem.Pomoglo to co napisalem na początku.Temat można zamknąć Cwaniak