Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ładowanie systemu zatrzymuje się na czarnym ekranie z kursorem zaraz po oknie BIOS - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ładowanie systemu zatrzymuje się na czarnym ekranie z kursorem zaraz po oknie BIOS (/ladowanie-systemu-zatrzymuje-sie-na-czarnym-ekranie-z-kursorem-zaraz-po-oknie-bios-33621-t)



Ładowanie systemu zatrzymuje się na czarnym ekranie z kursorem zaraz po oknie BIOS - Luana - 04.06.2013 10:53

I kolejny problem z W7.
Wczoraj w południe komputer normalnie wyłączony, wieczorem znów chciałam go włączyć i zonk. Pojawiło się logo Gigabyte, potem już tylko migająca kreseczka na czarnym tle. I już dalej nie idzie, nawet nie wyświetlają się informacje z BIOSu. System się nie chce wczytać samoistnie.
Doraźnie pomaga tylko wciśnięcie F9 (Xpress Recovery) w czasie wyświetlania loga płyty głównej, wtedy normalnie W7 się uruchamia. Niemniej wolałabym by zaczęło to normalnie działać.
Próbowałam już naprawy z płyty przy uruchomieniu (i zamiast dysku C pojawia się tylko F, którego z kolei na zarządzaniu dyskami nie mam) i nic, nadal brak efektu.
System oczywiście oryginalny.

Płyta główna: Gigabyte GA-870A-USB3
Procesor: AMD Phenom II x4 980
Wersja BIOS: F4
Pamięć: DDR3 4GB
Grafika: Radeon HD 4650