Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak panelu sterowania nVidia i mało ustawień w Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Brak panelu sterowania nVidia i mało ustawień w Windows 7 (/brak-panelu-sterowania-nvidia-i-malo-ustawien-w-windows-7-33598-t)



Brak panelu sterowania nVidia i mało ustawień w Windows 7 - Nec - 03.06.2013 17:52

Witam.

Mam kartę graficzną Nvidia GeForce FX5500 i nie ma dla niej sterowników pod Win7, dlatego też pobrałem pod Vistę.
Po zainstalowaniu można już było wybrać większą rozdzielczość itp. ale jest jedno ale...
Po kliknięciu prawym na pulpicie nie ma opcji Panel sterowania Nvidia, nawet w tray'u nie ma ikonki, ani nawet nie ma w dodaj lub usuń programy...
Jedyne co jest to Start>Panel Sterowania>Wygląd i Personalizacja>Nvidia Control Panel
Po kliknięciu w to mam tylko te opcje:

[Obrazek: lol.jpg]

Chcę mieć więcej opcji np. skalowanie obrazu czy coś takiego bo mi to właśnie potrzebne, a mam tylko te trzy zaznaczone ustawienia i nic więcej...
Pomocy.


RE: Brak panelu sterowania Nvidia i mało ustawień w Windows 7. - thermalfake - 16.06.2013 18:37

Nie będziesz miał więcej opcji bo sterowniki dla visty7 nie oferują praktycznie żadnego wsparcia dla tych staroci.
Takie rzeczy jak skalowanie, klonowanie obrazu oferuje sam system.