Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Za wyskoka temperatura procesora (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Za wyskoka temperatura procesora (rozwiązany) (/za-wyskoka-temperatura-procesora-rozwiazany-3343-t)

Strony: 1 2


RE: Za wyskoka temperatura procesora - ihatebuffering - 29.12.2009 20:50

Nie wiem dlaczego w Win 7 masz takie temp aż mi się nie chce wierzyć żeby inny OS = +10 Stopni na procku :o


RE: Za wyskoka temperatura procesora - inziu - 30.12.2009 00:56

Uśmiechnięty mam dać screeny?Uśmiechnięty chętnie bym win7 zostawił.. bo jest super z wyglądu i z opcjami Cwaniak jakby nie te temperatury to już bym go miałCwaniak

Opisałem problem na innym forum, gość również mi pisał ze 'doświadczył tego samego' Uśmiechnięty Wiec coś jest nie tak.
Napisał, że obniżenie OC i będzie działał. Ale wtedy już nie pogram jak wcześniej Cwaniak


RE: Za wyskoka temperatura procesora - slump - 30.12.2009 01:19

No ale czy to powód na rezygnację? Takie temperatury nie są zabójcze, a jak podkręcasz to zawsze będzie cieplej. Możesz jeszcze zainwestować w lepsze chłodzenie, lub przeczyścić radiatory, etc i dać nową pastę pomiędzy procek a radiator.


RE: Za wyskoka temperatura procesora - ihatebuffering - 30.12.2009 10:09

No jak by nie patrzeć 50 stopni powiedzmy, że w stresie wzrośnie o max 15 to jest 65 stopni. To nie jest dużo , na moim Pentium 4 2.8 Ghz podkręconym do 3.6 miałem czasami nawet temp 83 Stopnie Zacieszacz i nic mu się nie działo. A to wszystko na chłodzeniu za 30 zl Kozak


RE: Za wyskoka temperatura procesora - inziu - 30.12.2009 12:05

Raczej jest to powód na rezygnacje ;] niestety, windows7 jest świetny no ale... a w stresie max wzrasta troszeczkę więcej niż 15 stopni 50 stopni w iddle to jest dużo ;P poczytaj na innym forum a 83 stopnie tam jest już piekarnik Cwaniak nie będę inwestował w chłodzenie bo się nie opłaca do takiego komputeraCwaniak czekam na pieniążki i będzie możliwe, że zmiana socketu na 1156 Uśmiechnięty


RE: Za wyskoka temperatura procesora - inziu - 09.01.2010 23:50

Temperatury się uspokoiły.. ale jakim cudem. nie wiem Uśmiechnięty teraz 30stopni w iddle , w full stresie 54max Uśmiechnięty) teraz tylko rozwiązać problem z błędem Kernelpower i nie będę narzekał już na ten system

Pozdrawiam