Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z uruchomieniem systemu w wersji Ultimate - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z uruchomieniem systemu w wersji Ultimate (/problem-z-uruchomieniem-systemu-w-wersji-ultimate-32861-t)



Problem z uruchomieniem systemu w wersji Ultimate - Adan199518 - 02.05.2013 19:38

Mam problem z uruchomieniem Windows 7 ultimate pojawia się błąd brak danych nls lub są one uszkodzone.Próbowałem już naprawy z dysku instalacyjnego ale nic nie pomogła.komendy bootrec/fixboot i bootrec/fixmbr też nic nie dały.po uruchomieniu przez płytę linuksa ultimate boot pokazuje mi dane na partycji i widać że nie są wszystkie dane.nie mogę uruchomic nawet trybu awaryjnego .Proszę o szybka odpowiedż


RE: Problem z uruchomieniem systemu w wersji Ultimate - peciaq - 07.05.2013 14:52

A jakieś informacje na temat tego co mogło spowodować awarię? Instalowałeś coś, były jakieś błędy, komputer się zacinał, itd? Cokolwiek?