Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nieznana partycja o nieznanej nazwie na świeżym systemie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nieznana partycja o nieznanej nazwie na świeżym systemie (/nieznana-partycja-o-nieznanej-nazwie-na-swiezym-systemie-32860-t)



Nieznana partycja o nieznanej nazwie na świeżym systemie - kondziu911 - 02.05.2013 18:14

Witam

Jestem świeżo po formacie i instalacji Windowsa i mam mały problem.
Przy próbie wykonania kopii zapasowej ,zauważyłem dziwną partycje FAT32 (te dziwne znaczki ; zmieniłem nazwę na L ) ,która rzekomo jest partycją systemową.
Czy ktoś wie o co może chodzić ? partycja ta uniemożliwia mi wykonanie kopii zapasowej , nie da się jej usunąć ani sformatować.


RE: Nieznana partycja o nieznanej nazwie na świeżym systemie - thermalfake - 03.05.2013 14:28

Na jakim sprzęcie była robiona instalacja mam nadzieję tego legalnego ultimate'a ?
Być może pozostałość po poprzednim systemie, skoro jest aktywna przypuszczam, że tam znajduje się systemowe WinRE albo narzędzia diagnostyczne.
Proszę przeinstalować system jednak przed wyborem partycji należy pierwszą usunąć i praktycznie systemową też. Instalator automatycznie doda partycję zastrzeżoną 100MB.


RE: Nieznana partycja o nieznanej nazwie na świeżym systemie - kondziu911 - 03.05.2013 15:22

MSI GE70
No to mnie zmartwiłeś ledwo co wczoraj format zrobiłem.
no nic nie będę formatować go jeszcze raz potrafię z tym żyć .
Dzięki