Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Znaleziony dysk: jak usunąć hasło? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Znaleziony dysk: jak usunąć hasło? (/znaleziony-dysk-jak-usunac-haslo-32798-t)



Znaleziony dysk: jak usunąć hasło? - misiucalibra - 30.04.2013 02:12

Witam, już tyle szperałem w googlach i nie znalazłem rozwiązaniadomojego problemu a mianowicie. Na wstepie napiszę nie chce sie nikomu włamać, Mieszkam w Norge a tu czesto można znaleźć cieżko lub lekko uszkodzonego laptopa na wystawce czyli śmieci znalazłem 2 lapki asus i macbook pro asus do niczego ale dysk twardy ok jest tam Win 7, odpaliłóem dysk jako pomocniczy zewnetrzny do mojego lapka i moge po nim buszować ale:

Wyciągnołem z mojego lapka dysk i wsadziłem tenz asusa pokazuje sie logowanie i musze wpisać hasło nie znam go oczywiscie , probowałem w trybie awaryjnym wszystkozrobić też jest okno hasła, probowałem zrobić naprawe dysko i pokazało sie recovery wcisnołem ok i pokazało sie okno gdzie musiałem wybrać uzytkownika i znowu wpisać hasło więc co mogłem zrobić ANULOWAŁEM, (wszystko w jezyku norge wiec mało co rozumiem z pamieci tam wybieram) jak moge obejść , zmienić lub usunąć hasło,----- wolał bym zrobić najbardziej recovery zeby miec czysty dysk i zmienic na jezyk polski jak moge zrobić recovery nie znając zadnego hasła. tak krok po kroku co wcisnąć , co wybrać?

PS. Nie włamuję się dysk został znaleziony wiec jest juz moją własnoscią. Bardzo proszę o pomoc
Dziękuję z góry

Nie wiemczy temat jest w dobrym dziale mozna to przeniesc , przepraszam bardzo jesli zle wstawiłem


RE: przyblokowane dyski - dziki314 - 30.04.2013 07:22

http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy-ab&q=resetowanie+has%C5%82a+windows+7&oq=resetowanie&gs_l=hp.1.1.0l4.2546.6548.0.8735.11.6.0.5.5.0.225.783.2j3j1.6.0...0.0...1c.1.11.psy-ab.rgWOLVkC0uQ&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=437d58a1e3c13c22&biw=1920&bih=956


RE: przyblokowane dyski - misiucalibra - 01.05.2013 00:05

niestety nic mi to nie pomogło nie mam dostepu do systemu przecież wiec nie wcisnę sobie Start itp. probowałem ustawić te botowanie bo znalazłem jakies programy do resetowania hasła nagrane w iso i ustawiłem cd/dvd na pierwszymmiejscu no i nic, odpala sie jak wczesniej jak by z dysku twardego


RE: przyblokowane dyski - thermalfake - 03.05.2013 14:38

Jak już znalazłeś taki dysk to powinieneś go przeformatować. Nie możesz wykorzystywać czyjegoś systemu (licencji, to jest kradzież), nieetycznym jest także grzebanie komuś w prywatnych danych o ile są. Jest niezgodne z licencją zakupioną z preinstalowanym systemem aby go wykorzystywać go w innym sprzęcie innej marki. Chcesz, proszę bardzo niech ten dysk będzie podręczny a jak na nim chcesz koniecznie mieć swój system to sobie zakup licencję.

BTW piszemy "mieszkam w Norwegii", "w języku norweskim". Nie kaleczmy własnego języka.