Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Najbardziej bezsensowne wypowiedzi na forum - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Najbardziej bezsensowne wypowiedzi na forum (/najbardziej-bezsensowne-wypowiedzi-na-forum-32757-t)



Najbardziej bezsensowne wypowiedzi na forum - Play3rPL - 28.04.2013 01:31

Cześć!
Ten post powstał po to, aby (jak w temacie napisane...) umieszczać tutaj wypowiedzi kompletnie pozbawione sensu / głupie. Zainspirował mnie ten post:

m... napisał(a):CHCE ZAINSTALOWAC Windowsa ULTIMATE 32Bit

ale niewiem czy mam dobrego kompa

System
Pentium(R Dual-Core CPU
E6300 @ 2.80GHz
3.62 GM RAm

tylko wlasnie problem mam tez taki ze mam karte graficzna
RADEON X300

xD
Myślę, że temat się rozwinie (a na pewno tak będzie).
Pozdrawiam!
~ Play3rPL


RE: Najbardziej bezsensowne wypowiedzi na forum - thermalfake - 28.04.2013 17:46

Nie, nie rozwinie się. Już kiedyś taki temat był i nie wzbudził większego zainteresowania. Jak chcę się ponabijać chociażby z pokemonów co niektórzy zdania nie potrafią sklecić to robię w zupełnie inny taktowniejszy sposób.
Ogólnie o zachowaniach i obserwacjach niektórych delikwentów niezły artykuł psychologiczny można napisać.


RE: Najbardziej bezsensowne wypowiedzi na forum - Maxim128 - 04.05.2013 12:58

Czy ja wiem? Na pewnym fajnym forum dla ludzi grzebiących w elektronice(żeby nie było reklamyZadowolony) taki pomysł się przyjął.
Cytat:Nie każdy pływa w internecie tak sprawnie jak ty.
Ale tu chodzi o kompletnie niemyślących osobników, których pomysły są wybitnie zabawne. A znam takichZacieszacz