Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer. (/brak-ikony-narzedzia-w-internet-explorer-32585-t)



Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer. - aandriu - 20.04.2013 13:15

Witam,
Jakiś czas temu zainstalowałem wersję przeglądarki IE11 jednak okazało się to niewypałem więc usunąłem tą aktualizację ale i również znikneła poprzednia wersja. Po wielu próbach odzyskałem przeglądarkę lecz działa ona niestabilnie, zamyka się i wygląda jakby była "niepełna" tzn np. brak jest ikony narzędzia


RE: internet explorer - brak ikony narzędzia - peciaq - 27.04.2013 00:59

Czyli masz 10 teraz, tak? Próbowałeś instalować aktualizację? (nie aktualizację do 11, tylko aktualizację dziesiątki)


RE: internet explorer - brak ikony narzędzia - aandriu - 27.04.2013 20:39

Teoria mówi że IE 9, jednakże w trakcie instalacji pojawia się komunikat że "program internet explorer nie zakończył instalowania" oraz odnośnik do narzędzia do rozwiązywania problemów z którego niewiele wynika.
Poniekąd już temat rozwiązałem z przeglądarką poprzez komendę sfc co później umożliwiło dezinstalację aktualizacji, pozostaje problem z grami wykorzystującymi przeglądarkę do uruchamiania tj.LOL WOT itp.


RE: Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer - peciaq - 02.05.2013 02:13

A jak ten problem z tym odpalaniem gier dokładnie wygląda, bo nie napisałeś zbyt jasno w czym rzecz? Jakiś błąd wyskakuje, czy co?


RE: Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer - aandriu - 12.05.2013 07:08

Problem był że gry się uruchamiały i pracowały tylko w tle, procesu nie dawało się zabić,sprawa się rozwiązała bo dziwnym trafem antywirus poblokował porty.


Brak ikony Narzędzia w Internet Explorer (rozwiązany) - Nostromo - 13.05.2013 07:02

Wątek rozwiązany.