Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer zawiesza się podczas grania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Komputer zawiesza się podczas grania (/komputer-zawiesza-sie-podczas-grania-32332-t)



Komputer zawiesza się podczas grania - error3 - 07.04.2013 20:41

Od wczoraj mam straszny problem z komputerem. Podczas gry w League of legends, praktycznie do godzinę miałem crash systemu. Wyskakiwał blue screen, a w pliku .dmp pokazywało, że winowajcą jest plik ntoskrnl.exe. Skopiowałem go z płyty Windowsa i wydawało się, że jest ok, ale niestety nie jest. Podczas gry mam włączoną muzykę, gram, nagle muzyka ustaje i po chwili komputer łapie zwiechę i nic nie mogę zrobić, pozostaje tylko reset. Na drugim monitorze w tym samym czasie mam włączone programy do mierzenia temperatur, wszystkie są w normach Smutny
Sprawdzałem pamięci memtestem, nie było żadnych błędów. Skanowałem komputer antywirusami i też nic nie wykryło.
Testowałem kartę w stressie i nic sie nie działo, to samo z procesorem.
Po takim crashu, kiedy komputer włączą się od nowa bios zacina się na informacji o karcie graficznej i jej wersji biosu, reset komputera guzikiem restart nic nie daję, muszę go wyłączyć guzikiem power i włączyć od nowa.
Nie wiem już co mam zrobić, czy moja karta graficzna pada?
Karta to geforce gtx 260.