Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak zrobić skrót do Biblioteki (Rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak zrobić skrót do Biblioteki (Rozwiązany) (/jak-zrobic-skrot-do-biblioteki-rozwiazany-3194-t)



Jak zrobić skrót do Biblioteki (Rozwiązany) - damian-Win2000 - 20.12.2009 15:42

Tak jak w temacie co zrobić by mieć na biurku teczkę (folder) "Biblioteki" tak jak jest to miedzy innymi w Se7en BETA 1 czy moim dawnym 7022 ?
Z góry dzięki.
PS.Ostatnio dużo siedzę na Mac OS X i spodobało mi się słownictwo używane w PL wersji Mac OS X Zadowolony (oczywiście prócz Mac OS mam Sevena)


RE: Bibloteka skrót - slump - 21.12.2009 00:38

Chyba to chcesz osiągnąć:

Na pulpicie stwórz skrót i w pole wpisz lokalizację elementu podaj: %SystemRoot%\explorer.exe shell:Libraries później nadaj nazwę i gotowe.


RE: Bibloteka skrót - damian-Win2000 - 21.12.2009 07:24

Dzięki ci wybawco Uśmiechnięty
Co ja bym zrobił bez naszego forum Zadowolony


RE: Bibloteka skrót - PanParowka - 21.12.2009 20:26

To ja tyle się męczyłem by tą niepotrzebną mi do niczego ikonę usunąć... A tu widzę, że jednak komuś przypasowały biblioteki Cwaniak


RE: Bibloteka skrót - Luke - 21.12.2009 21:22

Jest prostsza metoda. Przytrzymaj "Shift" i kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Exploratora w pasku zadań. Z menu wybierz: Wyślij do->Pulpit. Uśmiechnięty