Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Synaptics na laptopie i brak kliknięcia dwoma palcami - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Synaptics na laptopie i brak kliknięcia dwoma palcami (/synaptics-na-laptopie-i-brak-klikniecia-dwoma-palcami-31884-t)



Synaptics na laptopie i brak kliknięcia dwoma palcami - trawel - 21.03.2013 16:54

Witam!

Jak w temacie, mam problem z tym, że na moim laptopie z touchpadem synaptics (sterowniki synaptics) nie działa (w ogóle nie widzę, żeby istniała) opcja otwierania linku w nowej karcie przeglądarki. Przewijanie dwoma palcami działa i nie ma z tym żadnego problemu, jednak kiedy chcę otworzyć link w nowej karcie, muszę klikać albo prawym i wybierać opcję, albo w inne sposoby. Dzieje się to na wszystkich przęglądarkach. Oczywiście system to Windows 7 Home Premium 64-bitowy.

Może ktoś jest w stanie mi pomóc?

Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


EDIT:
Temat można zamknąć/usunąć (niestety ja tego nie mogę zrobić, nie wiem dlaczego), problem rozwiązany. Dla zainteresowanych, pobrałem aplikację TwoFingerScroll (która jest podobno rozszerzeniem możliwości synapticsa) i tam była ta opcja.