Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia (/windows-7-i-uruchamianie-ze-stanu-uspienia-3187-t)



Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - stefano - 20.12.2009 09:19

Witam, jak do tej pory byłem zadowolony z tego systemu, a powiem, że nawet bardzo po przeżyciach z Vistą. Jednak problem w 'siódemce' polega na tym, że:

Ustawiłem tak, że po wciśnięciu przycisku zasilania przy załączonym laptopie system przechodzi w stan uśpienia... gdy otwieram klapkę by 'wybudzić' system nie dzieje się nic przez jakieś 20 sek, następnie wentylator zaczyna wariować i kręci bardzo szybko... czekałem aż coś się zmieni max minut, później w obawie o wiatrak resetuję laptopa poprzez przytrzymanie przycisku zasilania...

Miał ktoś może podobną sytuację? jeśli tak to jak sobie z nią poradził?

Pozdrawiam.


RE: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - slump - 21.12.2009 01:15

Ile tych minut czekałeś?

Nie mas przycisku uśpienia w laptopie? To będzie lepsze wyjście niż zmiana działania przycisku zasilania.


RE: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - stefano - 21.12.2009 09:08

Czekałem ok 1 minuty... wiatrak cały czas w jednakowym tempie pracował na bardzo wysokich obrotach...

Nie mam przycisku uśpienia na laptopie, przełączam w tryb uśpienia za pomocą przycisku zasilania.


RE: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - slump - 21.12.2009 14:54

A daj mu te kilka minut może się ogarnie w tym czasie.


RE: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - stefano - 22.12.2009 21:42

Niestety.. ok 4 minut oczekiwania i nic...


RE: Windows 7 i uruchamianie ze stanu uśpienia - slump - 23.12.2009 02:13

Sprawdź na 10 minut, może defragmentacja dysku coś pomoże?
Może przestaw z uśpij na hibernację? To nawet lepsze wyjście a może nie będzie tego problemu. Tak czy owak osiągniesz funkcjonalnie ten sam efekt.