Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z internetem - Facebook bez problemów, reszta dead - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z internetem - Facebook bez problemów, reszta dead (/problem-z-internetem-facebook-bez-problemow-reszta-dead-31684-t)



Problem z internetem - Facebook bez problemów, reszta dead - dharma88 - 14.03.2013 14:10

Dzień dobry,

mam świeżutkiego kompa z win7 i następujący problem:

po włączeniu komputera przez parę minut wszystko chodzi jak żyleta, potem strony przestają się ładować (co ciekawe oprócz Fejsa), rozpoczęte ściągania plików spokojnie jadą dalej.

Mam neostradę, liveboxa F@st 3202 podłączonego na kablu ethernetowym, antyvira Trend Micro Titanium.

Wyłączyłam opcję uśpienia kart przy oszczędzaniu energii i dalej jest to samo.

Przy korzystaniu z WiFi jest dokładnie ten sam problem, z tym że inne urządzenia chodzą normalnie, bez problemów - tylko ten jeden stacjonarny ma focha.

Będę wdzięczna za pomoc, najlepiej w formie "dla debila", bo kompletnie się nie znam...
Temat do zamknięcia. Pomógł reinstall systemu.


Problem z internetem - Facebook bez problemów, reszta dead (rozwiązany) - Zguba25 - 16.03.2013 14:37

Wątek rozwiązany.