Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie działają klawisze funkcyjne w HP Pavilion dm3/1110ew, jak naprawić - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Nie działają klawisze funkcyjne w HP Pavilion dm3/1110ew, jak naprawić (/nie-dzialaja-klawisze-funkcyjne-w-hp-pavilion-dm3-1110ew-jak-naprawic-31658-t)



Nie działają klawisze funkcyjne w HP Pavilion dm3/1110ew, jak naprawić - Meg88 - 13.03.2013 12:20

Witam,
Posiadam HP Pavilion dm3, model 1110ew (w którym klawisze funkcyjne działaja bez uprzedniego wciśnięcia klawisza Fn). Mam problem z niedziałającymi klawiszami F1 i F2 odpowiedzialnymi za rozjaśnianie i przyciemnianie ekranu. Mam zainstalowanego Windows 7, 64-bitowego. Mimo, iż jestem kompletnym laikiem to próbowałam juz naprawić ten problem w biosie oraz ściągajac sterowniki do klawiatury ze strony hp i nic. Pewnie coś źle robie, jak to kobieta nie znam sie na tym. Zbyt jasny ekran rażący w oczy i niemozliwosc jego przyciemnienia uniemożliwiaja mi prace na nim. Jeśli ktoś wie jak to naprawić, bardzo prosze o odp.
Btw sorry jeśli umieściłam ten wątek w złym miejscu.