Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komputer nie widzi mikrofonu ani słuchawek po reinstalacji systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Wideo (/wideo-24-f)
+---- Wątek: Komputer nie widzi mikrofonu ani słuchawek po reinstalacji systemu (/komputer-nie-widzi-mikrofonu-ani-sluchawek-po-reinstalacji-systemu-31591-t)



Komputer nie widzi mikrofonu ani słuchawek po reinstalacji systemu - Szysz - 10.03.2013 21:01

Siemka Ostatnio zrobiłem reinstala Windows 7 i problem jest taki że teraz komputer nie widzi ani słuchawek ani nic...
oczywiście sterowniki i wszystko jest zainstalowane, najbardziej zależy mi żeby tylko działał mikrofon oto zdjęcie jaki jest problem (Urządzenie Jest Podłączone)



Słuchawki i Mikrofon Działają Tak Samo Wejście Jak By Co


RE: Komputer nie widzi mikrofonu ani słuchawek po reinstalacji systemu - JAZ99 - 19.03.2013 19:37

Jest opcja ustawiania działania słuchawek na panelu czołowym i równolegle dźwięku na wyjściu karty z tyłu komputera na głośniki. Straciłeś to na panelu czołowym czy również z tyłu?

Do tego kodeki, kodeki i wybór SPDIF po HDMI.

Nie masz sterownika HD Audio. (obejrzałem obrazek ;-)
Spuść trochę z 'tonu' i ustaw normalne Audio oraz doinstaluj sterowniki karty Video - pewnie Catalyst.