Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak znaleźć program, w którym jest włączona kamera? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Wideo (/wideo-24-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Jak znaleźć program, w którym jest włączona kamera? (/jak-znalezc-program-w-ktorym-jest-wlaczona-kamera-31528-t)



Jak znaleźć program, w którym jest włączona kamera? - Sebek9988 - 08.03.2013 17:37

Witam,

mam mały problem, a mianowicie posiadam laptopa ASUS, dzisiaj postanowiłem sobie zobaczyć jak tam z moją kamerą.Wcześniej włączałem ją i wyłączałem i było wszystko okej, niestety dzisiaj nie mogłem jej włączyć i wyskakuje mi informacja że kamera jest używana w innym programie ale nie wiem w jakim. Informację tą pokazuje mi gdy włączam LifeFrame ... Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak sprawdzić w jakim programie jest używana kamera...
Nazwa tej informacji to "This camera is used by another program". Szukałem już w ustawieniach, sterowniki mam zaktualizowane, dlatego nie wiem o co chodzi ..


Z góry thx .
co dziwniejsze moją drukarkę czyta mi jako kamerę w menedżerze zadań ..-.-
ok,ok zrobiłem juz sobie sam


Jak znaleźć program, w którym jest włączona kamera? (rozwiązany) - Zguba25 - 08.03.2013 23:36

Wątek rozwiązany.