Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zwiększenie szybkości konwersji plików video przy kopiowaniu na smartfona - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Zwiększenie szybkości konwersji plików video przy kopiowaniu na smartfona (/zwiekszenie-szybkosci-konwersji-plikow-video-przy-kopiowaniu-na-smartfona-31254-t)



Zwiększenie szybkości konwersji plików video przy kopiowaniu na smartfona - bqb - 27.02.2013 02:00

Mam Samsunga Galaxy S2, i co jakiś czas kopiuję różne pliki video na niego - poprzez podłączenie kabelka. Często jest tak, że wrzucam jednorazowo kilka GB. Windows przy takim kopiowaniu stwierdza, że pliki są nieodpowiednie dla tego urządzenia i może je przekonwertować. System konwertuje, lecz trwa to niemiłosiernie długo, w tym czasie obciążenie procesora skacze do maksymalnie 25% przy procesie mfpmp.exe. Czy istnieje jakiś zamiennik tego programu, który zrobiłby to równie automatycznie, tyle, że szybciej? Jak ten nowy program zainstalować, aby działał zamiast tego mfpmp.exe? Mam procesor i7 i irytuje mnie czas tej konwersji - przy około 8 GB trwa to ponad 3 godziny.