Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z reinstalacją systemu w laptopie ASUS z partycji Recovery. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z reinstalacją systemu w laptopie ASUS z partycji Recovery. (/problem-z-reinstalacja-systemu-w-laptopie-asus-z-partycji-recovery-31209-t)



Problem z reinstalacją systemu w laptopie ASUS z partycji Recovery. - szklanka93 - 24.02.2013 21:15

Cześć,

Posiadam laptopa ASUS K53SJ. Postanowiłam zreinstalować system z partycji Recovery. Po przeczytaniu miliona podobnych tematów nadal nie znalazłam odpowiedniego rozwiązania. Po naciskaniu F9 podczas uruchamiania mam do wyboru tylko uruchomienie Windows 7 i sprawdzenie pamięci (czy jakoś tak). Czy aby uruchomić proces reinstalacji trzeba zmienić ustawienia w BIOS'ie? Szczerze, zajrzałam do tych ustawień ale nic mnie nie natchnęło i jestem w kropce, licząc na Waszą pomoc ;>


RE: Problem z reinstalacją W7 w laptopie ASUS z partycji Recovery. - thermalfake - 24.02.2013 23:52

Nic nie trzeba zmieniać
http://support.asus.com/Troubleshooting/detail.aspx?SLanguage=en&p=3&m=K53SJ&s=295&hashedid=EzMfP1w48lS8wCfe&os=&no=1775
Inny sposób to wypalić płyty recovery (kiedyś trzeba je zrobić asus ai recovery burner) i z nich przeprowadzić przywracanie opisane także w powyższym linku.

Przypomiało mi się jeszcze jedno - klawisz f8 przy starcie, potem napraw komputer, jak będą opcje naprawy to czasem na dole tego okna producenci umieszczają swoją opcję do przywrócenia systemu.


RE: Problem z reinstalacją systemu w laptopie ASUS z partycji Recovery - szklanka93 - 25.02.2013 20:46

A miałam nadzieję, że uda się bez płytki (wypalenie płytki Recovery oczywiście załatwiło całą sprawę).

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Zacieszacz


Problem z reinstalacją systemu w laptopie ASUS z partycji Recovery (rozwiązany) - Zguba25 - 25.02.2013 22:41

Wątek rozwiązany.