Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Prośba o pomoc w dobraniu wersji systemu do gier i programów graficznych - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Prośba o pomoc w dobraniu wersji systemu do gier i programów graficznych (/prosba-o-pomoc-w-dobraniu-wersji-systemu-do-gier-i-programow-graficznych-30592-t)



Prośba o pomoc w dobraniu wersji systemu do gier i programów graficznych - agatha - 04.02.2013 18:30

Witam, właśnie przymierzam się do zmiany systemu ale nie wiem jaki będzie najbardziej optymalny.
procek AMD Phenom™ 9550 Quad-Core Processor 2.2 GHz
RAM 4 GB
karta g. NVIDIA GeForce 8800 GT
Chodzi mi o system przede wszystkim pod gierki a także pod AutoCada, testowałam przez trochę ultimate ale ta szata graficzna nie do końca mi odpowiada... Może lepiej home premium?
Nie do końca się w tym orientuję, więc będę wdzięczna za wszelkie wskazówkiUśmiechnięty


RE: Który win7 wybrać? - Zguba25 - 04.02.2013 19:15

Proponuję Home Premium 64 bit.


RE: Który win7 wybrać? - thermalfake - 04.02.2013 23:49

A ja proponuję odrobić pracę domową i zajrzeć do wątków gdzie były poruszane sprawy różnych wersji. Nie ma aż tego tak wiele więc dużo czasu nie zajmie i ręczę, że znajdziesz odpowiedź.
Owa szata graficzna jak w HP tak i Ultimate jest ta sama - domyślnie włączone Aero.


RE: Który win7 wybrać pod gry i programy typu autocad- opis sprzętu - agatha - 06.02.2013 00:36

Myślę, że prace domową odrobiłam bo czytałam wątki zarówno na tym forum jak i paru innych portalach. Przeczytałam też opis każdego z systemu mimo tego nie do końca wiem który wybrać ponieważ windows professional i wyższe posiadają funkcje, które nie wiem do czego mogłyby mi się przydać nie mniej jednak wydaje mi sie że im nowsze tym lepsze stąd osobny temat.