Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft (/downgrade-z-windows-7-do-xp-potwierdzony-przez-microsoft-305-t)



Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - Admin - 16.04.2009 13:49

Na początku bieżącego miesiąca pisaliśmy o możliwości downgrade'u z Windows 7 do leciwego XP. Informacje te jednak były nieoficjalne. Dziś już wiemy, że taka możliwość będzie istniała na pewno - potwierdził to jeden z pracowników Microsoftu w wywiadzie udzielonym Charlesowi Van Hausenowi.. więcej


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - damian-Win2000 - 16.04.2009 15:15

Czyli nic nowego nie można z komentować prócz tego że MS ma wycieki niusów Cwaniak


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - Admin - 16.04.2009 19:05

Ale informacje oficjalne a nieoficjalne to różnica Uśmiechnięty Należało je potwierdzić.


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - damian-Win2000 - 16.04.2009 20:41

Tak tak wiem, no ale w przypadku MS to by mnie nie zdziwiło nawet jak MS opatentował kosmitów oraz spodki kosmiczne na których byłby zainstalowany XP Zacieszacz Bo MS jest do wszystkiego jest zdolny, prawie bo Windowsa nigdy za darmo nie będzie rozdawać nawet 95 bo by mu korona z głowy spadła heh a szkoda 98 albo Me mógłby za darmo do użytku domowego ale to tylko wybujałe marzenia. A dlaczego nie da bo za darmo wymarło nie tylko w tym kraju ale i świecie, nawet tybet nie jest już oazą spokoju i utopi.


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - DRACO - 16.04.2009 21:23

hm... w sumie bardzo dobra rzecz, kolejny świetny pomysł... widać ze MS przeżywa naprawdę wypuszczenie Visty Uśmiechnięty dobra rzecz jak ktoś nie jest pewny tego co chce,sprawdzić jak pasuje zostawić, jak nie to usunąć... tylko niestety to nie na Polski rynek... nie każdego stać żeby kupić coś za(nie znam kosztu 7-demki) żeby sprawdzić, chyba ze to będzie dostępne już od wersji RS?

Damian... z tego co wiem Win95 nie ma już licencji... czyli stał się darmowy ale suportu też już dla niego niema... hm 98 nie jestem pewny, ale chyba też już jest puszczony


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - Admin - 17.04.2009 08:29

Może nie poruszajmy już tematu Windows 95 i 98 ok? To forum nowości i nowego systemu a nie zabytków programistów.


RE: Downgrade z Windows 7 do XP potwierdzony przez Microsoft - damian-Win2000 - 17.04.2009 18:43

Tak tak. A w ramach nowości czekam na Windows 8 Zacieszacz