Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników (/problem-z-wylaczeniem-automatycznej-instalacji-sterownikow-30472-t)



Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - Ares443 - 30.01.2013 22:18

Witam. Mój problem wygląda tak : Chciałem zainstalowac sterowniki do karty dźwiekowej Soundmax , pisało mi , że mam odinstalować stare sterowniki które windows zainstalowal automatycznie po czym uruchomić ponownie komputer . Otóż zrobiłem tak i system znów zainstalował stare sterowniki (urządzenie zgodne ze standardem high definition audio) . W ustawieniach instalacji urządzeń mam zaznaczone by windows nie pobierał sterownikow z windows update i to dalej nie pomaga. Chciałem zaktualizować sterownik ręcznie po czym pisze mi że w folderze niema plików instalacyjnych sterownika , gdy ten plik sie znajdował w folderze . Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc i z góry dziękuje .

PS: Próbowałem też wyłaczyć internet i uruchomić ponownie komputer , ale system i tak instaluje te sterowniki...


RE: Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - thermalfake - 30.01.2013 22:39

Powoli. Jaki sprzęt i link do paczki którą pobrałeś.


RE: Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - Ares443 - 30.01.2013 23:07

Płyta Główna asus p5gpl-x se , Procesor intel pentium 4 . Pamiec Ram 2 GB, K. Graficzna NVIDIA GeForce 7600 GS, Karta Dźwiekowa SoundMax AD1986A WHQL Audio Driver . Na stronie producenta niestety niema sterowników do karty dzwiekowej pod Win 7 albo viste , więc próbowałem sciągać z jakiejś innej strony

Jak możecie to prześlijcie mi prawidłowe sterowniki bo ja szukam i szukam i znaleźć nie mogę ..


RE: Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - thermalfake - 31.01.2013 12:57

Płyty asusa plus soundmax i Win 7 zaczyna się powtórka z komedii.
Na pokręconym ftp'ie asusa jest ten sterownik dla Visty więc spróbuj zainstalować w trybie zgodności
ftp://ftp.asus.com.tw/pub/ASUS/mb/Driver/Audio/ADI/AudioAD1986A610x6100_Vista.zip
Pamiętam też, że kolega dziki314 podawał tez linka do działającej paczki bodajże z mediafire, zapytaj.


RE: Problem z wyłączeniem automatycznej instalacji sterowników - Ares443 - 31.01.2013 13:18

Mistrzu jesteś wielki Bardzo mi pomogłeś . Dziękuje Ci !