Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Mysz i klawiatura bezprzewodowe przestały działać - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Mysz i klawiatura bezprzewodowe przestały działać (/mysz-i-klawiatura-bezprzewodowe-przestaly-dzialac-30376-t)



Mysz i klawiatura bezprzewodowe przestały działać - areczeqqq - 27.01.2013 19:06

Witam, moja dziewczyna posiada zestaw myszka microsoft wireless mouse1000 i klawe microsoft wirelesss keyboard 800. Uzywala jej dosc dlugo i nagle przestala dzialac, po wyjeciu i wlozeniu tego czytnika do usb pisze ze nie rozpoznano urzadzenia usb i myszka i klawiatura nie dziala, probowala u siebie kazdego gniazdka, wiec stwierdzilem ze moze ma cos z laptopem i sprobowalem u siebie. Rzultat taki sam z tym ze posiadam win8 . Próbowałem nawet usunac wszystkie sterowniki w menedżerze urządzen i po restarcie to samo ... dodam tez ze czasem jak wloze ten czytnik to idzie przesunac myszka ale po chwili wyskakuje ten komunikat i staje. Przed chwila znowu sprobowalem i ku mojemu zdziwieniu zaczela dzialac przez jakies 20 sekund, i wyswietlil sie komunikat. Próbowałem tez sterownikow do tej myszki najnowszych ale nie wykrywa myszki. Nie wiem czy po prostu ten "czytnik w usb" jest uszkodzony czy co? ... (windows oryginalny)
Pozdrawiam Arek.


Odp: mysz i klawiatura bezprzewodowa przestaly dzialac - Waves97 - 27.01.2013 20:07

Nie padł akumulator/baterie w sprzęcie?


RE: mysz i klawiatura bezprzewodowa przestaly dzialac - areczeqqq - 27.01.2013 20:22

Nie, nie padły.