Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Konieczność restartowania systemu po próbie odtworzenia płyty CD/DVD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Konieczność restartowania systemu po próbie odtworzenia płyty CD/DVD (/koniecznosc-restartowania-systemu-po-probie-odtworzenia-plyty-cd-dvd-30284-t)



Konieczność restartowania systemu po próbie odtworzenia płyty CD/DVD - Domis - 25.01.2013 06:49

Witam. Otóż mam problem z tym oto systemem, omówię odrazu o co chodzi. Dokładniej gdy próbuje odpalić byle jaką płyte cd/dvd system dostaje totalnej zamułki i dalej nie idzie rozwiązać tego problemu ponieważ komputer nadaje się tylko do restartu systemu. Następna sprawa problem z instalacją gry, kupiłem sobie w między czasie assasin creed 3 chciałem sobie zainstalować na 7, lecz nie działał mi ten napęd więc postanowiłem przełączyć się na XP (Mam zainstalowane 2 systemu XP i 7) Skopiowałem zawartość płyty na dysk twardy po czym włączyłem instalacje, dopiero po około 10 min skapnąłem się że komputer się zawiesił. Chce dodać jeszcze że na XP'ku wszystko dokładnie pięknie działało.


RE: Windows 7 problemy po zainstalowaniu. - thermalfake - 25.01.2013 23:54

Napisz dokładną specyfikację komputera a jak masz z tym kłopot pokaż chociaż zrzut ekranowy z msinfo32.exe