Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
The Bat po instalacji na Win 7 nie widzi folderów z wiadomościami skopiowanych z XP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: The Bat po instalacji na Win 7 nie widzi folderów z wiadomościami skopiowanych z XP (/the-bat-po-instalacji-na-win-7-nie-widzi-folderow-z-wiadomosciami-skopiowanych-z-xp-30265-t)



The Bat po instalacji na Win 7 nie widzi folderów z wiadomościami skopiowanych z XP - adicio - 24.01.2013 20:32

Witam

Jestem świeżym użytkownikiem Windows 7...
Zaczynam dopiero instalować wszystko co potrzebne.

Problem pojawił się w czasie instalacji The Bat....

Po zainstalowaniu, chciałem mieć tak jak w XP folder z wiadomościami w folderze programu The Bat, czyli teraz w c:\Program files (x86)\The Bat!\Mail

Skopiowałem sobie tam moje foldery z wiadomościami

i zaczął się problem bo program ich nie widział...
po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu the bat woła ciągle o ten folder, niezależnie czy istnieje czy nie
czyściłem wszystko ccleanerem, czyściłem ręcznie rejest i nic ciągle woła o ten folder.... Smutny co robić?


RE: Instalacja The Bat! - thermalfake - 24.01.2013 22:05

Odinstaluj netoperka z użyciem np Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym, niech wyczyści porządnie rejestr z pozostałości. Rób sobie punkty przywracania.