Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem (/modem-cisco-epc-3925-i-problem-z-polaczeniem-30062-t)



Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem - Akaido - 18.01.2013 11:32

Witam.
Mam taki oto problem:
Dziś po formacie systemu. (OneKey Recovery) chciałem się połączyć z moim modemem. Gdy pierwszy raz jakieś 5 misięcy temu chciałem się połączym miałem podobny problem. Więc gdy próbuje się łączyć do mojej sieci przez WiFi wyskakuje kompunikat zebym wpisał hasło a ja go nie mam i nie znam, a powinno sie po wciśnięciu przycisku od sterowników na modemie samo wszystko zrobić. Wciskałem ten rpzycisk wiele razy i nic. Nadal potrzebuje hasła. Przed formatem nie potrzebowałem tego hasła bo poprzednio jakoś wykombinowałem i ten przycisk jakoś działał. Nie wiem co zrobić. ;/ Na płycie od modemu nie ma żadnych sterowników.


RE: Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem. - thermalfake - 18.01.2013 19:54

Jaki problem podłączyć kabel ethernetowy na chwilę i zresetować, podejrzeć czy zmienić hasło ?


RE: Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem - dhapollo - 24.01.2013 21:11

thermalfake - A czy w tych modemach / ruterach nie ma tak że po podłączeniu się do kabla usługodawcy zanika tłoczliwość jakiej kol-wiek konfiguracji, a hasło jest nadane przez operatora?

Nie wiem czemu ale jakoś tak mi się to widzi. Jeśli się mylę to przepraszam za zamieszanieUśmiechnięty


RE: Modem Cisco EPC 3925 i problem z połączeniem - thermalfake - 24.01.2013 21:55

Domyślnie ip modemu to 192.168.100.1 (chyba, że inaczej to sprawdzić przez ipconfig/all)
Login:user
Pass:user
Jest dostęp w ograniczonym zakresie (reszta poblokowana przez dostawcę) do ustawień wifi - więc nazwę ssid i hasło można sobie zmienić.
Sprawdź przypadkiem czy nie jest gdzieś nalepione od spodu lub w innym miejscu.
Możesz także pokazać wynik polecenia netsh wlan show all