Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
win7 x64, problem z kartą dźwiękową - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: win7 x64, problem z kartą dźwiękową (/win7-x64-problem-z-karta-dzwiekowa-29984-t)



win7 x64, problem z kartą dźwiękową - kodjak - 15.01.2013 22:01

Koledzy pomóżcie bo jestem juz trochę zdesperowany.
Przeinstalowałem system i nie mogę dojść dlaczego głośniki nei odtwarzają dźwięku.
System windows7 x64 proffesional, zainstalowałem sterowniki Realtek HD Audio. Co ciekawe, gdy wchodze w menadzera realtek hd audio, i klikam TEST, wszystkie glosniki sie ładnie odzywają, natomiast nie reaguja na zadne inneg programy (windows media player, przegladarka, dzwieki systemowe itp).

Mam płyte głowną Gigabyte GA-EP45-UD3LR, pobralem sterowniki z oficjalnej strony, lecz gdy probuje instalowac wyskakuje komunikat:
"Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczacych tego oprogramowania. Instalator zakonczy działanie".

Dodam jeszcze, iz przez ostatnie 3 lata na tym samym kompie, ten sam zestaw - sterowniki realtek hd audio + win7 działał be zarzutu.


RE: win7 x64 proff, dźwięk - thermalfake - 16.01.2013 00:15

Ręcznej aktualizacji po wypakowaniu exe'ka też się nie da ?
Pokaż zrzut managera urządzeń, przede wszystkim skup się na kontrolerach audio.


RE: win7 x64, problem z kartą dźwiękową - kodjak - 16.01.2013 21:10

Co do ręcznej aktualizacji, rozumiem ze mowisz o sterownikach plyty głownej? jesli tak, to nie bardzo rozumiem co oznacza rozpakowanie pliku exe.

Zalaczam screen z menadzera urzaden