Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany System w laptopie Asus X52JC ładuje się bardzo wolno, a potem wolno chodzi. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany System w laptopie Asus X52JC ładuje się bardzo wolno, a potem wolno chodzi. (/system-w-laptopie-asus-x52jc-laduje-sie-bardzo-wolno-a-potem-wolno-chodzi-29699-t)



System w laptopie Asus X52JC ładuje się bardzo wolno, a potem wolno chodzi. - ozixar - 06.01.2013 19:33

Witam. Mam problem z moim nootebookiem. Od jakiegoś czasu komputer zawiesza sie na tych lecących kółeczkach, nieraz na pulsującej fladze, a jeszcze niekiedy normalnie sie włączy i pracuje lub po włączeniu zawiesza sie pulpit. Komputer pracuje na Windows7. Po formacie komputera jest dobrze przez około 3-4 dni a następnie to samo. Przez rok było wszystko ok. Na trybie awaryjnym jest ok. Nieraz zamuli ale chwilowo. Ostatnio nawet od czasu do czasu wyskoczy bluescreen . Ostatnio wyskoczyło "bad_pool_header" . Ram testowany memtestem 0 błędów, komputer skanowany avastem. Wykonywałem chkdsk, a także sprawdzanie błędów. Dysk był defragmentowany. Co robić?

Dane komputera:
Procesor Intel Core i5 2.53GHz
RAM 4GB
Karta graf: nVidia GeForce 310M Cuda 1GB
Windows7
HDD 640GB

PS. Wykonywany był również skan ComboFix'em.


RE: Asus X52JC nie wiadomo o co chodzi - ozixar - 07.01.2013 17:31

Przepraszam, nikt nie potrafi pomóc? ;/
PS. Zauważyłem , że komputer włączy sie normalnie lecz jakakolwiek operacja trwa 20-30 minut. Bez różnicy czy otwieram przeglądarkę czy mój komputer. W trybie awaryjnym natomiast wszystko okej, chodzi normalnie.


RE: Asus X52JC. system sie nie ładuje lub strasznie muli. - peciaq - 07.01.2013 18:53

Widzisz, po części odpowiedziałeś sobie sam. Skoro w awaryjnym jest OK, a przy zwykłym uruchomieniu nie, oznacza to, że któryś z procesów które ci się uruchamiają powodują takie zachowanie.
Pokaż screeny co ci się tam rodzi przy starcie systemu.


RE: System w laptopie Asus X52JC ładuje się bardzo wolno, a potem wolno chodzi - ozixar - 15.01.2013 15:43

Przepraszam , że tak późno. Komputer oddany na gwarancję, przestał również działać tryb awaryjny. Sam informatyk w Mediaexpert nie wiedział o co chodzi. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Można zamknąć Uśmiechnięty