Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
sterowniki graficzne (najlepiej wszystkie) hp g60 511 ca Windows 7 32bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: sterowniki graficzne (najlepiej wszystkie) hp g60 511 ca Windows 7 32bit (/sterowniki-graficzne-najlepiej-wszystkie-hp-g60-511-ca-windows-7-32bit-29697-t)



sterowniki graficzne (najlepiej wszystkie) hp g60 511 ca Windows 7 32bit - bartekogor - 06.01.2013 17:17

Nie moge znalezc nigdzie zadnych sterownikow [Obrazek: systemia.png] ... potrzebuje sterowniki (prawdopodobnie) do cs'a 1.6 ... w opcjach jak daje na OpenGL to wywala mi gre i jest cos takiego: [Obrazek: 10023052.png]

niby mam jakies sterowniki bo gra dziala, ale nie na takich opcjach jakich bym chcial, bo mam zryta grafike i bron w lewej rece ;/ i nie moge tego w ogole ustawic


RE: sterowniki graficzne (najlepiej wszystkie) hp g60 511 ca Windows 7 32bit - thermalfake - 06.01.2013 19:07

Hmm "tak kopia systemu nie jest oryginalna".
Nie aktywowałeś systemu bo przeleciało 30 dni. Nie widać też żeby system chociaż był preinstalowany (brak loga producenta). Jakbyś był beneficjentem MSDNAA to z aktywacją przy użyciu klucza też by nie było problemów.
Reguły forum są jasne (jak nie przeczytałeś choćby pobieżnie Twoja strata), nie pomagamy w przypadku pirackich kopii. Chyba, że się wytłumaczysz.