Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze (/brak-niektorych-wiadomosci-w-live-mail-widocznych-na-serwerze-29501-t)



Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze - kielbasa - 31.12.2012 09:24

Koledzy,

Skąd może się brać taka przypadłość, ze w programie Live Mail 2012 niektóre wiadomości nie zachowują się w folderze 'wysłane' , natomiast innych z kolei nie widać w 'odebranych', a widnieją normalnie na serwerze, jak zaloguję się przez stronę internetową? I nie ma na to reguły. Przychodza np 4 maile w danym momencie, a okazuje się, że jeden z nich jest na serwerze, a nie ma go w Live Mailu. Dodam, że jest zaznaczone, aby 'zachowywał' kopie wiadomości na serwerze, jeżeli ma to jakieś znaczenie.

System Win7 Home 64bit
Laptop Dell XPS


RE: Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze - thermalfake - 01.01.2013 17:12

Używasz konta hotmail albo kilku różnych ? POP3, IMAP ?
Piszą, żeby usunąć ręcznie konta (oczywiście po uprzedniej archiwizacji) i dodać je na nowo aby pozbyć się problemu nieodbierania części poczty.
Druga rzecz jesteś pewny, że tych wiadomości których nie ma w folderze wysłane zostały doręczone ?


RE: Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze - kielbasa - 02.01.2013 10:26

Mam dwa konta, jedno pop3 (o2) i jedno imap (gmail).
Co do wysłanych wiadomości - wręcz przeciwnie, nawet wiem, że te które zostały wysłane (wciskałem 'wyślij') i których nie ma w folderze wysłane, nie zostały doręczone..


RE: Brak niektórych wiadomości w Live Mail, widocznych na serwerze - peciaq - 02.01.2013 12:08

A może program ma jakąś funkcję przez co sortuje niektóre wiadomości do jakichś folderów tematycznych?