Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie (/problem-w-dostepie-do-internetu-tylko-na-tym-systemie-29482-t)



Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - Tomaszek2 - 30.12.2012 09:55

Witam.

Odkąd zainstalowałem u siebie system Windows 7 mam na nim nieustanne braki w połączeniach internetowych.
Internet raz jest, raz nie ma, raz jest, raz nie ma. Nie miałem tego problemu na Windows XP.
Jednak po instalacji Windows 7 się zaczęły takie problemy.
Moi domownicy korzystają z komputerów z systemami Windows 8 i Windows 7 i mają identyczne problemy.
Te nowe systemy muszą więc być dziadowskie. Mam rację? Co jest zatem problemem?


PS.
Jesteście nienormalni z tą reklamą po prawej stronie?!


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - thermalfake - 30.12.2012 13:46

Może wyraził byś się tak jaśnie w pierwszym wątku i zaczął pisać szczegóły
- specyfikacja sprzętu
- wersje systemu
- infrastruktura dostępu do sieci, modele, wersje oprogramowania
- zainstalowane oprogramowanie w tym szczególnie zabezpieczające

a nie tylko napisać, że coś jest dziadowskie.....


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - peciaq - 30.12.2012 21:49

Rejestrując się na forum zaakceptowałeś regulamin forum oraz netykietę. Twoje zachowanie świadczy jednak o tym, że zrobiłeś to ślepo, nie zapoznając się z nimi. Post jest napisany chaotycznie, nie podałeś żadnych konkretów, wręcz wpadasz na forum i niemal z powietrza żądasz pomocy. To nie tak działa.

Co do reklamy, z czegoś trzeba żyć, a dłużej ci zeszło napisanie do nas że jesteśmy nienormalni, niż zajmuje instalacja wtyczki AdBlock Uśmiechnięty


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - Tomaszek2 - 30.12.2012 22:21

1. Nie mogę mieć AdBlocka bo blokuje mi on strony także te pożądane i nie mogę zarzązać by dodać jakiś wyjątek. Używam Opery.
2. Reklamy mogą być. Ale dlaczego Wasza jest tak nachalna i upierdliwa? I UNIEMOŻLIWIAJĄCA KORZYSTANIE z serwisu co najwazniejsze (bo zasłania kluczowe elementy nawigacji). Celowo to zrobiłeś.

Mój Windows to Windows 7 64 bit w wersji ULTIMATE.
Komputer to Quad Core 6600, 4 GB Ram, GeForce 9800
I najlepsze bo mam wyłączoną zaporę (ja dobrze wiem, że same problemy z nią tylko są. Dobre programy blokuje, tych złych nie więc ja wyłączam). I żadnego antywirusa nie posiadam.

Wystarczy czy jeszcze coś mam dopisać?


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - peciaq - 30.12.2012 22:23

Ja nic celowo nie robiłem. W ogóle do spraw technicznych forum dostępu nie mam.
Podeślij log z MGA Diag Tool, zobaczymy co tam siedzi.


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - thermalfake - 01.01.2013 16:25

Jaki moduł wifi - w formie klucza usb czy karty pci ?


RE: Problem w dostępie do internetu tylko na tym systemie - Tomaszek2 - 02.01.2013 13:25

Jest to moduł o nazwie: Wireless Router DI-524
Hasło na klucz.