Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Laptop nie wykrywa sprawnego mikrofonu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Laptop nie wykrywa sprawnego mikrofonu (/laptop-nie-wykrywa-sprawnego-mikrofonu-29454-t)



Laptop nie wykrywa sprawnego mikrofonu - bartek0802 - 29.12.2012 20:16

Mam pytanie, próbowałem podłączyć do laptopa mikrofon ale nie wykrywa go laptop nawet w rejestratorze dźwięku. Mikrofon jest sprawny bo sprawdzałem na innym komputerze, ściągnąłem najnowsze sterowniki do realteka i nie wiem co jeszcze mogę zrobić, Proszę o pomóc.


RE: Nie działa mi mikrofon w laptopie w ogóle, realtek hd audio - adix45 - 01.01.2013 19:17

może wejście od mikrofonu w laptopie jest zepsute,jeśli masz taką możliwość to spróbuj podłączyć inny mikrofon do laptopaCwaniak


RE: Nie działa mi mikrofon w laptopie w ogóle, realtek hd audio - bartek0802 - 07.01.2013 11:46

(01.01.2013 19:17)adix45 napisał(a):  może wejście od mikrofonu w laptopie jest zepsute,jeśli masz taką możliwość to spróbuj podłączyć inny mikrofon do laptopaCwaniak

Właśnie to wejście jest o tyle dziwne, że patrząc na oznakowanie jest do słuchawek i mikrofonu jednocześnie. Słuchawki działają.


RE: Laptop nie wykrywa sprawnego mikrofonu - thermalfake - 07.01.2013 21:40

Mikrofon z gniazdem mini jack czy usb ?
Jakieś podstawowe screeny z panelu realteka, urządzeń do nagrywania (panel sterowania->dźwięk).