Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Usunięcie wirusa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Usunięcie wirusa (/usuniecie-wirusa-29378-t)



Usunięcie wirusa - Kokomandek - 27.12.2012 00:48

Witam!
Wiem że wy jesteście niezastąpieni, więc zwracam się z ogromną prośbą do was. Otóż ja głupi wszedłem w link przesłany mi przez mojego kolegę (oczywiście przez wirusa z jego konta) na facebook'u otworzyłem go i nagle znikł i nic się nie otworzyło. Wirus publikuje na tablicach znajomych i wysyła im wiadomości z głupimi tekstami i linkiem do tego wirusa. Nie wiem jak go usunąć, mam nadzieję że ktoś mi pomoże, wiem że zawsze na tym forum znalazłem pomoc, a nawet pomagano mi przez TeamViever 7. Daję screeny wirusa. Pozdrawiam!


RE: Usunięcie wirusa - Zguba25 - 27.12.2012 01:13

Skanowałeś Malvarebytes Anti-Malvare ?


RE: Usunięcie wirusa - thermalfake - 27.12.2012 01:22

Taki skan tak ale nie przy działającym systemie. To i Eset Online Scanner z bootowalnych systemów ratunkowych.


Odp: Usunięcie wirusa - Waves97 - 27.12.2012 10:32

Poproszę o logi z programu OTL


RE: Usunięcie wirusa - Hacker - 27.12.2012 15:27

Przeskanuj system programem Tym oraz Tym . Jeśli coś wykryje to oczywiście usuń. Pytanie proste. Czy próbowałeś to usunąć? Czy dostęp do komputera masz tylko ty czy ktoś jeszcze ?


RE: Usunięcie wirusa - Kokomandek - 27.12.2012 15:54

Dziękuję wszystkim za pomoc, ale po siedzeniu kilka godzinek udało mi się go usunąć - niestety wiadomości wysłane na czacie do osób zostało. Ahhh... Mam nauczkę Uśmiechnięty

Pozdrawiam!
Temat do zamknięcia


Usunięcie wirusa (rozwiązany) - Zguba25 - 27.12.2012 15:56

Wątek rozwiązany.