Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth (/hp-pavilion-dv5-i-dziwny-problem-z-panelem-dotykowym-oraz-bluetooth-29284-t)



HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth - CmK1990 - 22.12.2012 19:21

Witam, spotkałem się z dziwnym problemem panelu z dotykowymi przyciskami w laptopie HP Pavilion dv5 - 1220ew.

W laptopie oczywiście oryginalnie była Vista, przeinstalowałem system na 7 home premium x64. Zainstalowałem oczywiście sterowniki ze strony producenta do owego panelu, i po tej operacji chodzą jednak w ogóle nie podświetla się jeden przycisk "natychmiastowego wyciszania". Zaś od regulacji głośności już pięknie działa.
Nie wyświetla się też przycisk od WiFi - zaś wifi działa.
Nie wyświetla się też przycisk od bluetooth.

No i druga sprawa, nie znalazłem na stronie producenta sterowników do bluetooth. Jak zatem zainstalować bt na tym laptopie i systemie?


RE: HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth - thermalfake - 25.12.2012 15:56

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01590950&tmp_task=solveCategory&cc=us&dlc=en&lc=en&product=3933208#DeviceTS
Wireless assistant, Quick Launch Button jest zainstalowany ?


RE: HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth - CmK1990 - 26.12.2012 16:40

Bluetooth nie działał przez brak wireless assistant, a przyciski nie świeciły przez lekko wypiętą taśmę. Dzięki temat do zamknięcia.


HP Pavilion dv5 i dziwny problem z panelem dotykowym oraz bluetooth (rozwiązany) - Zguba25 - 26.12.2012 17:19

Wątek rozwiązany.