Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przeglądarka internetowa zawiesza się - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przeglądarka internetowa zawiesza się (/przegladarka-internetowa-zawiesza-sie-29093-t)



Przeglądarka internetowa zawiesza się - polkij - 16.12.2012 20:33

Witam.
Od pewnego czasu (ok 2 miesięcy) borykam sie z pewnym problemem związanym z korzystanie z przegladarki internetowej. Gdy mam włączone 3 karty ( a czasem pojawia się to także nawet jak jest włączona tylko jedna) strasznie powoli przesuwają się strony przy przesuwaniu góra-dól, przełączenie pomiedzy kartami także jest jakies spowolnione. Czesto także wyskakuje komunikat Opera(brak odpowiedzi) i wtedy pozostaje jedynie reset komputera, bo wszystko sie zawiesza. Korzystałem z ccleaner, defragmentowałem dysk, spradzałem na inncyh przeglądarkach IE, Chrome, MOzilla. Dodam, że to występuje tylko w przpadku przegląrek. inne programy działają bez problemu. Korzystam z AutoCADa, programu obliczeniowego Robot 2012 i wszedzie komputer działa bez zarzutu. Skanowałem AVG 2013-zero wirusów. Mój komputer to 2xPentium DUal-Core, 3 GB ram, dysk 5400 rpm (laptot Asus x50sr) nie wiem jaka tego przyczyna, czy moze systemu czy jakiegos dodatku typu java ...
prosze o pomoc Cwaniak


RE: Przeglądarka internetowa zawiesza się - peciaq - 17.12.2012 00:15

Ja bym temu AVG nie ufał i jeszcze spróbował skanować innym softem, ale dobra. Nie widzę abyś wspominał o Flash Playerze, więc zapytam: próbowałeś reinstalować/aktualizować Flash Player?


RE: Przeglądarka internetowa zawiesza się - polkij - 17.12.2012 21:32

tak, pobrałem najnowszą wersję i zainstalowałem
(17.12.2012 00:15)peciaq napisał(a):  Ja bym temu AVG nie ufał i jeszcze spróbował skanować innym softem, ale dobra. Nie widzę abyś wspominał o Flash Playerze, więc zapytam: próbowałeś reinstalować/aktualizować Flash Player?