Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Powiększanie rozmiaru obrazu w przeglądarce za pomocą skrótów CTRL i + - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Powiększanie rozmiaru obrazu w przeglądarce za pomocą skrótów CTRL i + (/powiekszanie-rozmiaru-obrazu-w-przegladarce-za-pomoca-skrotow-ctrl-i-29035-t)



Powiększanie rozmiaru obrazu w przeglądarce za pomocą skrótów CTRL i + - helios26 - 14.12.2012 17:55

Witam.
Od pewnego czasu coś jest nie tak podczas powiększania strony w przeglądarce przy pomocy skrótu ctr i + oraz ctr i kółko myszy.otóż po kilku klikach dwóch trzech wyskakuje czarne okno przeglądarki przeglądarki podobnie z myszką. Po następnym kliku dalej wyświetla się okno. Nie wiem co może być przyczyną czy sama przeglądarka czy coś z systemem.
Przeglądarka Firefox. Irytujące to zjawisko jest. Może komuś przydarzyło się takie coś.


RE: powiększanie skrótem ctr i + - peciaq - 15.12.2012 08:39

(14.12.2012 17:55)helios26 napisał(a):  Nie wiem co może być przyczyną czy sama przeglądarka czy coś z systemem.

Łatwo to sprawdzić, pobierz Google Chrome lub odpal choćby systemową Internet Explorer i sprawdź jak to wygląda wtedy.


RE: powiększanie skrótem ctr i + - helios26 - 15.12.2012 17:17

(15.12.2012 08:39)peciaq napisał(a):  
(14.12.2012 17:55)helios26 napisał(a):  Nie wiem co może być przyczyną czy sama przeglądarka czy coś z systemem.

Łatwo to sprawdzić, pobierz Google Chrome lub odpal choćby systemową Internet Explorer i sprawdź jak to wygląda wtedy.


No właśnie sprawdziłem na IE i było ok.
Przeinstalowałem FF i też jest ok.
Dzięki za sugestię aż wstyd że sam na to nie wpadłem
Pozdrawiam.


Powiększanie rozmiaru obrazu w przeglądarce za pomocą skrótów CTRL i + (rozwiązany) - peciaq - 15.12.2012 17:44

Wątek rozwiązany.