Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania (/ciagla-naprawa-systemu-podczas-uruchamiania-28960-t)



Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - DaaMxxx - 11.12.2012 18:05

Witam, mam problem otóż to wczoraj zainstalowałem Windows 7 Profesional 64 bit. Wszystko pięknie aż do wyłączenie komputera. Gdy chce go póżniej włączyć jest ekran ,,Trwa uruchamianie systemu Windows" jest potem czarne tło i nic. Robie reset komputera, okno czy chce uruchomić narzędzie do naprawy systemu windows podczas uruchamiania. Biore uruchom system windows normalnie. Dalej to samo. Uruchomiłem już to narzędzie, naprawiło się wszystko pięknie, ale po wyłączeniu komputera znów to samo. Znów czarny ekran, potem narzedzie do naprawy i komputer chodzi i tak w kółko. Dnia dzisiejszego zrobiłem reinstal systemu na ten sam. Jednak dalej jest to samo. Z góry dziękuję. Jest to czysty system, tylko że wszystkie wersje są na jednej płycie.

Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q8200 @ 2,33GHz

Ram: 3 gb

Karta graficzna: Nividia GeForce 9800 GT


RE: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - peciaq - 11.12.2012 19:00

Powiedz mi, jak wyłączasz komputer?


RE: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - DaaMxxx - 12.12.2012 14:41

Start, zamknij ?


RE: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - peciaq - 12.12.2012 16:32

OK, spytałem dlatego że niektórzy przytrzymują przycisk POWER, a to może nieźle napsuć w systemie.


RE: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - thermalfake - 12.12.2012 17:34

Jaki kody błędów pokazuje narzędzie do naprawy podczas uruchamiania ?
Chętnie bym obejrzał dziennik systemowy, lokalizacja c:\Windows\System32\winevt\Logs\system.evtx i udostępnić na darmowym serwerze.
Zrób jeszcze pełne skanowanie (wiersz polecenia)
chkdsk /f/r


RE: Ciągła naprawa systemu podczas uruchamiania - DaaMxxx - 12.12.2012 18:24

http://hostuje.net/file.php?id=feccb82966ecf35316eaf19270722e89