Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja systemu Windows 7 x64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja systemu Windows 7 x64 (/instalacja-systemu-windows-7-x64-28569-t)



Instalacja systemu Windows 7 x64 - bodziulla - 27.11.2012 12:43

Witam,
Rzadko kiedy mam dylemat, ale tym razem nie potrafię sobie poradzić odnośnie systemu Windows 7 x64, ale nie samej instalacji tylko utrzymanie tejże instalacji.
Konfiguracja:
- płyta ConRoe1333-DVIH R2.0;
- karta graficzna Radeon HD 4670 512MB DDR3;
- procesor Core Duo 2,66 MHz Intel,
- dwa dyski jeden główny 160GB WD, drugi Seagate 200GB.
Problem dotyczy gdy pobierze aktualizacje systemowe (ważne), po czym system już nie wstaje. Próbowałem już wszytskiego, przywracanie systemu, ratowanie mbr itp nic nie pomaga, po prostu czarne tło przy uruchamianiu systemu. Tylko jest info "system się uruchamia czekaj".Czekałem ponad dwie godz i nic. Ratowanie nic nie pomaga czy ktoś spotkał się z tą płytą lub tym problemem?.
Pzdr


RE: Instalacja systemu Windows 7 x64 - bodziulla - 28.11.2012 12:07

Hej,
Gdyby ktoś miał ten dylemat. Podaję rozwiązanie. Po długiej analizie, instalacji, itd doszedłem do sedna problemu. Podczas instalacji sterowników do karty graficznej musisz odchaczyć instalację sterownika AMD HDMI, bo płyta posiada swoj własny Realtek ALC888. Praktycznie instalując sterownik z ATI nie powoduję błędów w odtwarzaniu muzyki, filmów w układzie 7.1, ale pojawia sie dylemat podczas aktualizacji. Aktualizacja jest jako ważna i pobiera dla karty dźwiękowej sterownik i już system nie wie co ma zrobić i pojawia się dylemat nie uruchomienia systemu po ponownym jego uruchomieniu.
Pzdr Uśmiechnięty

PS. Temat można zamknąć Uśmiechnięty


Instalacja systemu Windows 7 x64 (rozwiązany) - Zguba25 - 28.11.2012 23:48

Wątek rozwiązany.