Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Grami Online - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z Grami Online (/problem-z-grami-online-28557-t)



Problem z Grami Online - Oczeek - 27.11.2012 01:15

Witam.. Uderzam do was z zapytankiem gdyz borykam sie z pewnym problemem, mianowicie mam W7 home premium 64bitowa wersje, Internet mi smiga, youtube, fejsbuk itp, gry typu World of warcraft, Leauge of legends działały mi bez problemu, gdy nagle po pewnym uruchomieniu laptopa przestalo dzialac, wyglada to tak jakby gry nie mialy polaczenia z internetem.. Sprawdzalem juz zapory i te sprawy, zrobilem tez przywrocenie systemu do daty zanim powstal ten problem lecz bez skutecznie... Mam nadzieje ze jakis specjalista mi pomoze..

Pozdrawiam Uśmiechnięty


RE: Problem z Grami Online - peciaq - 27.11.2012 04:58

Coś więcej powiedz z łaski swojej na czym polega to 'nie działanie'. Zacinają się, nie uruchamiają, wyłączają w trakcie gry, czy co? Jest dużo opcji.


RE: Problem z Grami Online - Oczeek - 27.11.2012 14:24

Cytat nie trafny akurat no ale mniejsza z tym, wracajac do problemu: Internet chodzi, strony dzialaja, pobieranie tez normalne, aplikacja potrzebuje polaczenia z internetem aby mogla dzialac w tym wypadku LoL, gra sie otwiera, przy laczeniu z serwerem wyskakuje ze brak polaczenia.. z WoWem to samo tez caly czas connecting.. zrobilo mi sie tak z dnia na dzien, czy to moze byc wina routera?


RE: Problem z Grami Online - Zguba25 - 27.11.2012 15:48

Może wirus...


RE: Problem z Grami Online - Oczeek - 27.11.2012 17:36

Skanowalem kompa to wykrylo jakis syf w plikach cookie ale niby usunelo te szkodliwe pliki a gierki dalej nie chodza Zadowolony


RE: Problem z Grami Online - rambit - 03.12.2012 09:39

Sprawdź ustawienia routera, może resetowałeś cały router a miałeś tam już wcześniej skonfigurowane gry? router zawiera swój własny firewall, wyłącz go i spróbuj ponownie.