Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja programu nie otwiera się - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Instalacja programu nie otwiera się (/instalacja-programu-nie-otwiera-sie-28498-t)



Instalacja programu nie otwiera się - Kokomandek - 24.11.2012 23:07

Witam!
Mam pewien problem, a mianowicie dziś ściągnąłem program, który kiedyś miałem zainstalowany. Niestety instalacja nie otwiera się, wyskakuje tylko okienko z napisem
"Czy chcesz zezwolić następującemu programowi na wprowadzenie zmian na tym komputerze?"

Oczywiście kilkam "Tak" i na tym się kończy. Instalacja nie otwiera się. Próbowałem ściągać ten plik z innych źródłem, ale nadal to samo. Wiem że to działa, ponieważ na moim innym komputerze zwyczajnie działa, i na tym również kiedyś działała.
Proszę o szybką pomoc! Pozdrawiam!
Kokomandek


RE: Instalacja programu nie otwiera się - peciaq - 25.11.2012 00:21

Spróbuj w trybie awaryjnym, powinno dać radę.


RE: Instalacja programu nie otwiera się - thermalfake - 25.11.2012 00:58

Próbujesz uruchomić instalator bez podniesionych praw administratora.
A to że się jednak nie chce uruchomić po zatwierdzeniu to może być całkiem inna para kaloszy.
Trochę więcej konkretów na temat tego oprogramowania i typu konta bo to na razie rozmowa na poziome dwóch blondynek Zacieszacz


RE: Instalacja programu nie otwiera się - Kokomandek - 26.11.2012 21:08

No więc tak:
- Konto głowne administratora
- Windows 7 Zacieszacz
- Oprogramowanie: Gra LeagueofLegends, pobrana z oficjalnej strony gry.

Wcześniej działało, teraz nie, a musiałem odinstalować. Proszę bardzo.


RE: Instalacja programu nie otwiera się - peciaq - 26.11.2012 23:55

Konto z uprawnieniami administratora czy konto Administrator? Bo to różnica.


RE: Instalacja programu nie otwiera się - Kokomandek - 02.12.2012 12:57

Konto administatora, jedyne na tym komputerze, główne konto, które założylem na pocżątku istnienia tego systemu na tym komputerze.


RE: Instalacja programu nie otwiera się - Kokomandek - 08.12.2012 20:42

Pomoże ktoś?


RE: Instalacja programu nie otwiera się - rambit - 08.12.2012 21:20

Być może wirus istniejący w pamięci modyfikuje instalkę tak, że wewnętrzny mechanizm sprawdzający instalki wyklucza jej uruchomienie. Czy instalka ma widoczną ikonkę w explorerze?
Przeskanuj antywirem.