Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? (/jak-przywrocic-uzytkownikowi-pelne-prawa-administratora-28298-t)



Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? - bos - 16.11.2012 18:10

Witam proszę o pomoc serio jestem zielony przez wyłączenie tu okna logowania w opcji control userpasswords2 wyłączyłem sobie konto administratora jak mogę przywrócić je będę wdzięczny


RE: Jak przywrucić administratora pilne - krzysiekl7 - 16.11.2012 18:23

Start->wszystkie programy->akcesoria->PPM na wiersz poleceń->uruchom jako administrator i wklej to:

net user Administrator /active:yes

a następnie naciśnij ENTER

PPM- prawym przyciskiem myszy

Przy następnym logowaniu zobaczysz konto administrator.

Prościej nie potrafię.


RE: Jak przywrucić administratora pilne - bos - 16.11.2012 18:48

wpisałem to net user Administrator/active:yes i co dalej tak wpisałem tylko wiersz poleceń otworzyłem


RE: Jak przywrucić administratora pilne - peciaq - 16.11.2012 18:56

Pisze się przywrócić. Popraw.


RE: Jak przywrucić administratora pilne - bos - 16.11.2012 18:59

Spoko jestem na siebie zły bo zamiast okno logowania to konto rozwaliłem i to powód a i problem, osobisty Juz wiem co jest tylko od 3 godzin nie wiem jak włączyć konto administratora jest wyłączone
a nie chce robić formata


RE: Jak przywrucić administratora pilne - krzysiekl7 - 16.11.2012 19:42

Start->wszystkie programy->akcesoria->PPM na wiersz poleceń->uruchom jako administrator i wklej to:

net user Administrator /active:yes

a następnie naciśnij ENTER

PPM- prawym przyciskiem myszy

Przy następnym logowaniu zobaczysz konto administrator.

Prościej nie potrafię.


RE: Jak przywrucić administratora pilne - bos - 16.11.2012 19:51

Tak robię i mam napisane wystąpił błąd systemu 5 przepraszam ze tak wypytuje nie znam jeszcze Windows 7 a przypadkowo wyłączyłem sobie konto administratora


RE: Jak przywrucić administratora pilne - krzysiekl7 - 16.11.2012 19:55

Co wkleiłeś napisz? Od kiedy masz komputer.

(16.11.2012 19:42)krzysiekl7 napisał(a):  Start->wszystkie programy->akcesoria->PPM na wiersz poleceń->uruchom jako administrator i wklej to:

net user Administrator /active:yes

a następnie naciśnij ENTER

PPM- prawym przyciskiem myszy

Przy następnym logowaniu zobaczysz konto administrator.

Prościej nie potrafię.

Przepraszam poniosło mnie nie bardzo umiem edytować,wygląda na to że nie daje spacji po administrator.


RE: Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? - bos - 16.11.2012 21:25

Tak jak powyżej opisałem mam problem a z opcji konta użytkownika przypadkowo Administratora zablokowałem a przez to mam zwykłego użytkownika


RE: Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? - bos - 17.11.2012 15:37

Witam za porady dziękuje choć nie skutkowały a naprawienie usuniętej opcji administratora było banalne wystarczyło w ttrybie awaryjnym przelogować uzytkownika na administratora i na dać administratora uzykownikowi konce co stracił i wszystko ok


RE: Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? - krzysiekl7 - 17.11.2012 15:58

Porada jest dobra,problem polega na tym że nie potrafisz skopiować jednej (słownie Jednej) linijki tekstu.

net user Administrator /active:yes

Wklej a nie wpisz ten tekst a zobaczysz że to działa.

Logowanie w trybie awaryjnym jest znacznie bardziej skomplikowane.


Jak przywrócić użytkownikowi pełne prawa administratora? (rozwiązany) - peciaq - 17.11.2012 17:01

Wątek rozwiązany.